دانلود فایل با عنوان*نقش سیستم های مختلف مهاربندی در مقاوم سازی سازه های فولادی*

سیستمهای مهار بندی ,سازه های فولادی,مقاوم سازی سازه های فولادی,سیستم مهار بندی زانویی,دانلود,دانلود پروژهنقش سیستم های مختلف مهاربندی در مقاوم سازی سازه های فولادی|41000391|jf|
محقق گرامی فایل مورد نظر در مورد نقش سیستم های مختلف مهاربندی در مقاوم سازی سازه های فولادی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

آشناترین و مرسومترین سیستم مهاربندی در سازه های فولادی، مهاربند ضربدری هم مرکزCBFمی‌باشد که با وجود سختی مناسب از لحاظ شکل پذیری و جذب انرژی، عملکرد عمدتأ ضعیفی دارد. از سوی دیگر قاب‌های خمشیMRF با وجود شکل پذیری بسیار بالا، از نظر سختی و کنترل تغییر مکان، به هیچ وجه رفتار مناسبی ندارند. سیستمهایی که بر هر دو مشکل فوق غلبه می کنند، به دو طیف عمده سیستمهای مهاربندی خارج از EBF مرکز و سیستم مهاربندی زانوییKBF تقسیم می شوند. سیستمEBF علی رغم شکل پذیری بسیار عالی،سختی نسبتاً مناسب و تسهیلاتی که به لحاظ ایجاد بازشوها در فرم و نمای معماری ایجاد می کند، به دلیل مشکل ترمیم تیر پیوند Link پس از یک زلزله شدید و مشکلات طرح و اجرای خود پیوند، نقطه ضعفهایی هم دارد. اما در سیستمKBF المان مستهلک کننده انرژی، عضو زانویی است که مانند یک فیوز شکل پذیری عمل می کند و تشکیل مفاصل پلاستیک محدود به آن است. عضوی که تعویض آن )جهت بهره برداری مجدد از سازه)، پس از یک زلزله شدید، سهل تر و عملی تر خواهد بود.

در این تحقیق، ضمن یک بررسی همه جانبه روی سیستمهای مختلف مهار بندی و بیان نقاط ضعف و قوت هر یک توجهی خاص به سیستم مهار بندی زانویی و خصوصیات عالی و ممتاز این سیستم، خواهیم داشت.


مطالب دیگر:
📖حسابداري تاييديه سربرگ شركت📖حسابداری مسووليتهای اجتماعی📖حسابداری مدیریت هزینه‌یابی برمبنای فعالیت، ارزیابی متوازن و ارزش افزوده اقتصادی📖حسابداري تكنولوژي جديد در سيستم هاي پرداخت قراردادي بيمارستان ها📖حسابداری پیمانکاری📖حرفه گرائي در حسابداري –ديدگاه فرهنگي در کشورهاي درحال توسعه📖چالشهای فناوری اطلاعات در محیط حسابداری📖جهانی شدن اقتصاد علل و آثار آن📖ثبت رويدادهاي مالي در مدارك و دفاتر حسابداريو بنگاه اقتصادی📖تئوری حسابداری اجتماعی📖تكنيكهاي تحليلي📖تعريف سيستم حقوق و دستمزد📖تعريف سياست مالي و پولي📖ترجمه كشف دنياهاي جديد📖تحلیل و مدیریت ریسک📖تاريخچه سيستمهاي حسابداري📖تأثیر گزارش حسابرسی بر بازده سهام📖مفهوم حسابرسى📖تاثیر گزارش حسابرسی بر بازده سهام2📖تاثیر سود هر سهم بر بازده سهام📖پيوند مديريت استراتژيك هزينه‌ها و مديريت استراتژيك بازاريابي📖پروژه حسابداري📖بیانیه ای از استانداردهای حسابرسی مالی📖بورس اوراق بهادار📖بورس