دانلود فایل با عنوان*فایل اتوکد پلان معماری طبقه اول ساخمان با مبلمان کامل قابل ویرایش*

نقشه,پلان,نقشه معماری,پلان معماری,نقشه اتوکد,پلان اتوکد,نقشه اتوکد معماری,پلان اتوکد معماری,پروژه معماری,پروژه اتوکد معماری,پروژه اتوکد نقشه کشیفایل اتوکد پلان معماری طبقه اول ساخمان با مبلمان کامل قابل ویرایش|41000384|jf|
محقق گرامی فایل مورد نظر در مورد فایل اتوکد پلان معماری طبقه اول ساخمان با مبلمان کامل قابل ویرایش آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

نام فایل: پلان معماری
مقیاس: ۱ به ۱۰۰
فرمت: .dwg (اتوکد ۲۰۰۷ و بالاتر)

با توجه به اینکه نقشه کشی و طراحی یک ساختمان نیازمند دقت فراوان و دانش کامل می باشد داشتن یک نمونه کار کامل و مناسب برای آشنایی با این امر بسیار الزامی می باشد.فایل موجود توسط طراحان مجرب رشته نقشه کشی معماری طراحی شده است .این فایل تمامی استاندارد های طراحی معماری و اصول نقشه کشی را دارا بوده و کاملا بی نقص می باشد.همچنین این فایل تمامی استاندارد های طراحی در نرم افزار اتوکد را دارا بوده و برای الگو برداری برای دانشجویان رشته نقشه کشی معماری و مبحث اتوکد بسیار مناسب می باشد.

شایان ذکر است که این فایل توسط مهندسین طراح و ناظر بررسی شده است و مشکلات آن برطرف شده است.

از دیگر مزایای این فایل کم حجم بودن آن است بنابرین می توانید پس از پرداخت وجه بلافاصله آن را در کمترین زمان ممکن دانلود نموده و از آن استفاده کنید.

این فایل به صورت فایل اتوکدی با فرمت .dwg بوده و کاملا قابل ویرایش می باشد.

توجه کنید که این فایل فقط با برنامه اتوکد ۲۰۰۷ و ورژن های بالاتر از آن قابل اجراست.

خرید و دانلود این فایل را به تمامی دانشجویان طراحان مهندسین و علاقمندان به نقشه کشی پیشنهاد می کنیم.


مطالب دیگر:
تحقیق در مورد Swiff 3D MAX طراحي سايت فروشگاهTCP IP چیستچگونه BIOS را Update كنيموب سرور Apacheتحقیق در مورد Windows Explorerدو جنبه از XSL اتصال اجزا ء شبكهآشنايي با سوئيچ شبكهآشنايي با شبكه هاي عصبي مصنوعيآشنايي با شبكهفایل لایه باز فتوشاپ طرح معماری- هتل ....... عالیه این محصول ..... A01 Psdطرح لایه باز اعلامیه ترحیم پدر برچسب ترش و ملس (زردآلو )طرح لایه باز برچسب گلاب اندازه 9*6 PSDتحقیق در مورد كشت باغات شهرستان مشهد 30(ص)مقاله تاريخچه بيمه بيماريمقاله اقتصادی نظریه اقتصادیمقاله اثرات بودجه بر رشد اقتصاديمقاله بررسی فرآیند آبیاری قطره ای و قسمتهاي مختلف فرآیند آبياري قطره ايبررسي عملكرد بانكداري بدون ربا در ايرانمقاله توسعه كشاورزي پايدار از طريق پايدارسازي درآمدهاي كشاورزيتحقیق در مورد مطلوبيت و رجحان ۳۹ صمقاله اثرات اقتصادی انرژی بر محيط زيستتحقیق درمورد علم اقتصاد در جدول ها